معرفی مرکز

مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی بهین تجارت آریانا شرق با شماره ثبت ۵۲۶۸۸۰ و مجوز رسمی از وزارت  کار، تعاون  و  رفاه اجتماعی  توسط جمعی از دانش آموختگان دانشگاه های  “صنعتی شریف”  و ” صنعتی امیرکبیر” (پلی تکنیک تهران) و با اهدافی چون  تقویت،  توانمندسازی  و  موفقیت کارآفرینان تاسیس گردیده است.

 

 پیش از این نیز، “مدرسه مد و طراحی لباس امیرکبیر” توسط موسسان همین مرکز و با همکاری برخی دیگر از فارغ التحصیلان ایجاد شده و به فعالیت خود ادامه می دهد. می توان گفت مدرسه و مرکز دو بازوی توانمند ساز هنرآموزان و علاقمندان هستند که دانش و مهارت لازم را فراگرفته و کسب و کار خویش را بر اساس آن راه اندازی می کنند.

مشاوره، خدمات کارآفرینی، خدمات مهندسی و بازرگانی در کلیه حوزه های خدماتی و صنعتی بویژه بصورت تخصصی در صنایع نساجی، مد و پوشاک کشور در این مرکز ارائه میگردد.

مرکز کارآفرینی آریانا  در راستای رسالت خود که حمایت از تولید ملی، کارآفرینی و رونق تولید و کسب و کار موثر و هدفمند میباشد همواره تلاش نموده است تا با ایجاد تعاریف و کارکردهای درست و اصولی منطبق بر استانداردهای جهانی، خدمات مناسبی از مرحله شروع کسب و کار تا مرحله بهره برداری  در حوزه خدمات و صنعت ارائه دهد.

     ایجاد  دپارتمان های  تخصصی  مشاوره  و خدمات  کارآفرینی، مد برندینگ، فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، بازرگانی  با همکاری متخصصین  و  همکاران راهبردی مرکز و انجام  پروژه‌های  متنوع و مختلف، بخشی از این تلاش‌هاست.

    این مرکز با همکاری راهبردی  با  “مدرسه مد و  لباس امیرکبیر” ،  توسعه صنعت  مد  به عنوان پیشران  صنعت نساجی و پوشاک کشور را به صورت ویژه در سال جاری مورد تاکید قرار داده است تا با کمک به کارآفرینی  جوانان و  به ویژه  بانوان این مرز و بوم  بتواند گام کوچکی برای داشتن اقتصادی درون زا و برون نگر  در کشور بردارد.

    با  چنین  رویکردی  است که طیف  وسیعی از  صاحبان سرمایه، صاحبان ایده، استارت آپ ها، شرکت ها، کارخانه های بزرگ،  واحدهای  متوسط  و  کوچک بویژه در صنایع نساجی،  مد و پوشاک  که تخصص اصلی  مرکز  میباشد، همگی مرکز کارآفرینی آریانا را به عنوان همکار، همراه و مشاور خود برگزیده اند.

 

X
بهین تجارت آریانا شرق © 1398